בנג'י – עוד רבע שעה מגיעים

איך-איך-איך אוכלים את הקורונה הזו?
לא יודעת.
עוד מודל. עוד וובינר. עוד מאמר.
ועוד לא התחלנו עם המחקרים…. רגע, עוד מעט זה יגיע, עובדים על זה.

אז בינתיים חילקתי לכם את הקורונה כמו סטייק אנטריקוט, כמו עוגת יומולדת , כמו מנגו בקיץ… לכמה חלקים.

"מתחת לאלונקה" ( פברואר 2020):
‏כולנו היינו מוכנים להשקיע, להתמסר, לעבוד קשה, לעבוד הרבה, לתת מענה, לייצר פתרונות, לתת ערך, לא להיות בערך, להיות שווה, לא לשבת בבתי קפה – התמסרות .

"בנג'י, עוד רבע שעה מגיעים" ( מרץ – אפריל 2020):
לבן שלי בשירות הצבאי היה מ'פ – בנג'י. בנג'י מ"פ רציני, לא מוותר, קשוח במסעות ובמיוחד בארוכים שביניהם ..  הוא כל הזמן מושך קדימה ואומר 'עוד רבע שעה" (בדיקצייה הנכונה)  וככה עוברת עוד שעה. עוד שעה, קילומטר ועוד 10 קילומטר – והמסע לא נגמר… גם אצלנו פתאום התברר שכולם היו בטוחים שאנחנו החזקים ששרדו מלחמות ומבצעים, מדינת הסייבר וההייטק , אנחנו ננצח את הנגיף הזה  וממתינים מידי ערב לבשורות ועידכונים, עורכים דיונים איך אוטוטו הקורונה תיעלם, עוד קצת וזה יעבור, עוד טיפה סגר, עוד קצת עבודה מהבית, עוד קצת לנהל את הטירוף מול הילדים ומול היעדים … בנג'י – עוד רבע שעה וזה עובר – לצערנו, לא עבר.

 
 The sounds of silence  (מאי-יוני 2020):
ופתאום כולם מתכנסים, שקטים יותר, משתבללים, כבר לא פשוט, האלונקה כבדה, 'בנג'י עוד רבע שעה' כבר לא ממש תופס, ונהיה קשה. גם אם אתה עובד,  וצריך להיות מאושר – אתה לא. סגרו לנו את הפה. העיניים מציצות מהמסיכה. מבולבלות ושואלות. ואני חושבת לעצמי על הילדים הקטנים-הקטנים שככה רואים את המבוגרים סביבם, עם פה סגור. תהיה לזה השפעה. ועוד איך. 
 
'יש אור בקצה המנהרה?' (יולי- עד מתי?):
כולם מחכים לאור. שהמצב ישתנה. שהקורונה תעבור. שנחזור לשיגרה.
ואני אומרת שאין מה לחכות ואין מה שיחזור. 
רגע … רגע… זה לא ככה – אני מהאופטימיים. 
פשוט, האור בקצה המנהרה יהיה בגוון אחר לגמרי, הוא יהיה שם אבל הוא יסנוור אחרת, יחמם אחרת, יאיר אחרת. מה שחשוב הוא לדעת להסתדר במינהרה, לחפש איך לחיות בתוכה, איך להתפרנס במינהרה, איך לדאוג לאהובים שלך,  איך לצאת לחופש בתוך המינהרה, איך ללמוד דברים חדשים במינהרה, איך  לעשות אותה מעניינת, יפה, נוחה ומסודרת.
בואו נדליק נרות לאורך המינהרה.  
מחשבות
מיכל גלבוע

זמן קורונה

זה הזמן שלנו? זה הזמן הטוב של המנהלים. זהו הזמן המייטבי של האופטימיים. זהו הזמן הנכון של היזמים. זהו זמן מצויין לאנשים יצירתיים. אבל, זהו

קיראו עוד »
מחשבות
מיכל גלבוע

גשם 🌧

היום הגשם שוטף את כל הארץ. גשם עם מלא כוונות. חורף אמיתי. ואז חשבתי על כל ה"גשם" בחיינו. לפעמים יש לנו 'גשם' של מטלות. 'גשם'

קיראו עוד »
קריירה
מיכל גלבוע

מתגעגעים!

צריך לעזוב תפקיד באופן שבו יתגעגעו אליך… ‏ ‏שר הביטחון, אביגדור ליברמן עזב את אחד התפקידים החשובים ביותר במדינה בשיטת 'מהיום למחר'. ‏די, אני עוזב! יותר דומה לילד במגרש

קיראו עוד »
ארגונים ומשאבי אנוש
מיכל גלבוע

הם צעירים

הם צעירים.הם מבוגרים.הם מדור ה – X Y Z והמילניום.הם אנשים שיודעים למקבל.כן, כך קוראים לזה. הם לא עייפים. לא נימרחים. מאד ממוקדים. מאד משימתיים. 

קיראו עוד »

השאר תגובה